Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet shumë jo.shëse, keshtu se keni par tregon të gjitha

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet shumë josh.ëse, keshtu se keni par tregon të gjitha.Kënga Haziri ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet shumë sek.si dhe e bukur veshur me fustanin ngjyrë të zezë, kurse flokët i kishte lëshuar lehtë mbi supet. “E interesuar por jo” ka shkruar ajo bashkangjitur me këtë postim. Ndryshe, Kënga edhe njëherë mahnitë me pamje.Kliko re/klam shiko videon.