Si rrallëherë: Mimoza Shkodra poston disa video nga koncerti,njeri nga fansat ten ton ti afrohet shikoni se cfare ndodhi (Video)

Së fundi, ka publikuar disa video në llogarinë e saj ‘Instagram‘, në koncert e cila shihet duke kënduar këngët e saj por dicka nuk shkoi mire nje fans te nton qe te hyp ne bine por shikoni se cfare i bejne sigurimi kliko re/kl,amen meposhte dhe shiko videon se cfare ndo dhi me ate person qe iu ‘versul’ Mimozes.