“72-vjeçarja u martua me 19 vjeçarin” dhe nuk u bën se çfarë thonë të tjerët (Video)

“72-vjeçarja u martua me 19 vjeçarin: dhe nuk u bën se çfarë thonë të tjerët.

Kur dashuria me të vërtetë nuk njeh moshë Një histori e veçantë dashurie u zbulua në Instaggram, një gjyshe 72-vjeçare me emrin Alameda Errell, dhe “bashkëshorti i saj”, Gary Hardëick, 19- vjeç, nuk kanë friikë të mburren për romancën e tyre “të nxehtë” që prej dy vjetësh per te pare videon eplote shtyp ne re/klamen dhe video hapet.

A e dini arsyen se përse nuk u martua kurrë Xhejlane Godanci – Buqja

Dashamirët e teatrit e njohin si aktorja që shkëlqen në çdo shfaqje, që e realizon mrekullisht çdo rol.

Ka me dhjetëra role të luajtura me sukses në teatër, film, televizion, por nuk është aspak mediatike, nuk i pëlqen të ekspozohet.Xhejlane Godanci ka vendosur të rrijë larg medies, por edhe larg meshkujve. Ndonëse në të 50-tat, ajo është beqare dhe nuk flitet për ndonjë mashkull në jetën e saj.

Pse?Cila është arsyeja?
Burime të afërta me aktorën thonë se është karakteri i fortë i Xhekit që i mban pak larg meshkujt.E, këta të fundit duan më shumë të kenë të bëjnë me femra pa shumë pretendime, pra jo si Xhejlanja dhe femrat e tjera të forta që ja dalin vetë në jetë.

Aktorja duket e kënaqur me statusin e saj dhe është mjaftë e angazhuar në profesion.

Dalin dëshmitë rrënqetthëse, ja si u fshehën të mbijjetuarit për t’i shpëtuar p.lumbave në xhami (Video)

Pas sulmiit te ttmerrshmem te ndodhur ne xhamine ne Australi, dëshmitarët e mbije tuar kane vendosur te rrëfejnë për ngjarje n makabree që ndodhi atje.

Njëri prej tyre dëshmonn se ishte në dhomën anësore ku imami kishte nisur lutjen dhe papritur b.reshërimat e gj.uajtjeve kishin nisur në dhomën kryesore të xhamisë.

I mbijetuarii rrëfen se ai ishte në dhomën anesore dhe nuk kishte mundur të shikonte dot asgjë, por kishte dëgjuar të shtënatt e gjjuajteve që hynin nga korridori për në dhomën kryesor shtype re/klamën dhe shiko videon.

Momenti kur sulmuessi Brent Tarant kreu sulmiin xhami në Zelandën e Re(Video)

video shumë shqetësuesse që zgjat 17 minuta është publiikuar në një forum amerikan. Para të shtënavee dëgjohet se si sulmuessi i fton shikuesit që të paraqiten në një llogari në Faceebook në Youttube”. Shtohet se personi që e kishte xhiiruar momentin e hyrjen në njërën nga xhamitë. Terrorisst “Attack In #newzealand””#MosqueAttack #NewZealandShooting” “Don’t Call It Shooting Its” “#TerroriistAttack:” “#muslimsnotterroriistpic.twiitter.com/MgDbkED8f8″Per te pare videon shtype re/klamen me poshte.

5 Bimët më të rreziikshme, që duhet të hiqni menjëherë nga shtëpia juaj!(Video)

Te të gjithë e dimë se bimët janë jashtëzakonisht të mira dhe të dobishme për ne, veçanërisht bimët e brendshme. Kjo për shkak se ata pastrojnë ajrin, sigurojnë oksigjen dhe thjesht rifreskojnë shtëpinë tonë dhe e bëjnë atë më të rehatshme për të jetuar. Por, duhet të jeni të kujdesshëm, sepse ka disa bimë që mund të jenë shumë të rrezikshme dhe ju nuk duhet t’i merrni ato në shtëpinë tuaj per te pare videon e plote shtype ne re/klamen me poshte.

Emri i Skënderbeut i shkruar në armënn e sulmueesit në Zelandë të Re( Video)

Mëngjesin e sotëm, në dy xhami të mbushura me myslimanë ndodhën sulmee terroristte, ku ekzekutuan 49 persona. Sulmiin e kishte fillmuar vetë personi që e kreu atë, derisa videon e publikoi në rrjete sociale. Pas arrestiimit të sulmuuesit, në media doli edhe armaa me të cilën kreu sulmiin në këto dy xhami, gjatë namazit. Ajo që bie në sy është se në mesin e shumë emrave të shkruar në armmë, shihet edhe ai i heroitt kombëtar, Gjergj Kastrioti-Skënderbeu. Per te pare videon e plote shtip nerek.kllam

Terr,oristi që vr,au 50 mysliman në Zelandë të Re,e përmend Kosovën(Video)

Ai thotë që duhet të ndalet SHBA dhe NATO që të lu,ftojnë krahas myslimanëve, kundër të krishterëve, siç kishte ndodhur në rastin e Kosovës.

Bota është trondiitur nga një suulm ter,rorist që ka ndodhur në një xhami në Zelanden e Re, ku australian 28-vjecar, Br,enton T,arrant, vr,au 49 persona.

Në manifestin e tij, i arr,estuari për v,rasje, ku ai ka treguar se cka e shtyn të kryej veprimtari ter,roriste shtype rekl,am dhe shiko vid,eon.

A ju kujtohet rasti me i keq i anoreksiise ne bote? Ajo ka ndryshuar shume, ja si duket tani(Video)

I quajtur si rasti me i keq i anoreksiise, ajo kishe guximin te kerkonte ndihme per te iu kthyer jetes se saj normale dhe te shendetshme. KJO GRUA eshte nje shembull. kjo eshte ajo qe duhet te beni kur te jeni te zhgenjyer nga plotesisht nga jeta dhe nuk mund te gjeni dalje. JA historia e saj:

Emri i saj është Rachael Farrokh, ajo është një aktore nga San Clemente, në Kaliforni të Jugut, ajo kaloi gjithçka me një trajtim të rëndësishëm dhe u be nje grua e shëndetshëme. Rachael Farrokh u bë një nga njerëzit që arriti të kapërcejë sëmundjen e anorexissë vitin e kaluar. shikoni se si ajo duket tani

A ju kujtohet rasti me i keq i anoreksiise ne bote? Ajo ka ndryshuar shume, ja si duket tani(Video)

I quajtur si rasti me i keq i anoreksiise, ajo kishe guximin te kerkonte ndihme per te iu kthyer jetes se saj normale dhe te shendetshme. KJO GRUA eshte nje shembull. kjo eshte ajo qe duhet te beni kur te jeni te zhgenjyer nga plotesisht nga jeta dhe nuk mund te gjeni dalje. JA historia e saj:

Emri i saj është Rachael Farrokh, ajo është një aktore nga San Clemente, në Kaliforni të Jugut, ajo kaloi gjithçka me një trajtim të rëndësishëm dhe u be nje grua e shëndetshëme. Rachael Farrokh u bë një nga njerëzit që arriti të kapërcejë sëmundjen e anorexissë vitin e kaluar. shikoni se si ajo duket tani

Bukuroshja që po i hipnotizon meshkujt me gj. oksin fantastik.

Ajo nuk është shumë e famshmee, por tashmë ka kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në rrjetin social Insttagram, në internett.
Falë fotografive joshësse, që ajo i publiikon rregullisht, admiiruesit e Lucia Javorcekovas po shtohen çdo ditë.
Modelja përvëluese 28-vjeçare nga Sllovakia i hipnotizon meshkujt, teksa o gjoksiin e saj fantastik.
Ajo nuk është shumë e famshmee, por tashmë ka kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në rrjetin social Insttagram, në inteernett.
Falë fotografive joshësee, që ajo i publikon rregullisht, admirueesit e Lucia Javorcekovas po shtohen çdo ditë.
Modelja përvëluese 28-vjeçare nga Sllovakia i hipnotiizon meshkujt, teksa reklamon gjookssin e saj fantastiik.