20 te famshme eqë shkatërruann fytyrat e tyre me operacione dhe tani duken të shemtuaraa

Dëshira e disa njerëzve, sidomos per ato qe famaa është një motivim, gjithmonë eshte te duken mire për median, gje që shkatërroii fytyrat e tyre. Përveç punës së keqe të kirurgut. Unë mendoj se kjo duhet të ketë qenë vendimi më i keq i jettës së tyre. Para operacioneve ato dukeshin shume me mire se tani.Hidhni një sy ketyre te famshmevee qëshkatërruar fytyrat e tyre me operacioneve plastike, pa nevojë. Dhe shiheni se cka i kan bere vetes.Shtype re/klamën më poshtë shiko videon.

3-vite më parë i propozoii marttesë, rikthehet Dalip Gjoka: Bleona për mua është Nënë Tereza(Video)

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ishte pediatri Dalip Gjoka, i cili u bë i njohur tre vite më parë kur i propozoii publikisht për marttesë Bleonës. Pas tre vitesh, Dalipi është rikthyer dhe ka treguar se vazhdon ende ta adhurjojë këngëtaren.

“Dashuria ime për Bleona Qeretin ka qenë një dashuri e sajuar, të cilin besoj se e kam realizuar mirë. Bleonës i kërkoj falje, në kohën kur unë u prononcova në media, Bleona për mua përfaqësonte Nënë Terezën shtype re/klamëndhe shiko videon më poshtë.

‘Është xheloze’, Fero flet për lidhjen me Arbenitën.(Video)

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, reperi Fero ka folur për herë të parë për lidhjen me modelen Arbenita Ismajlin. Reperi i cili fillimisht e mbante sekrett këtë lidhje, tani nuk ngurron të flasë për bukuroshen që ka në krahë e madje mendon edhe dasmënn me të.
Gjatë intervistës, Fero tregoi se me Arbenitën takohen sa herë qē janë pushim të dy pasi siç dihet modelja jeton në Londër shtype re/klamën dhe shiko videon më poshtë.

“E lë në krevat pa brekë fare”, Xhesika Ndoj tregon se si e do mashkullin e saj(Video)

Xhesika Ndoj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka qenë e ftuar dje në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ka folur mbi jetën e saj profesionale, dhe personale.

Gjatë intervistës në studio, Xhesika është pyetur edhe se si ajo e do të dashurin e saj, ku këngëtarja ka treguar se nuk do dikë që t’i gatuajë, por një mashkull që të jetë burrë në plot kuptimin e fjalës shtype re/klamën dhe shiko videon më poshtë.

”Hoxhë Shefqeti! A nuk ke punë më të mencura ti, por të offendosh femrat shqiptare?”!(Video)

Hoxhë Shefqeti! A nuk ke punë më të mençura ti, hoxhë ziu, por të offendosh femrat shqiptare?!

Ku e merr atë guxiimi ti, more pak njeri, të fyesh dinjitetinn tim, se edhe unë jam femër shqiptare, jam nënë shqiptare, të fyesh dinjitetiin e nënave, të motrave,dhe të vajzave shqiptare, apo të është mbushur mendja se këtu je në ndonjë fiss arab shtype re/klamën dhe shiko videon më poshtë.

E dhiimbshme: Momenti kur i jepet lamtumiira e fundit 7-vjeçarit nga Gjilani

I është dhënë lamtumiira e fundit 7-vjeçarit i cili u th.er për vde.kje me thikë nga një grua 75-vjeçare në Basel të Zvicrës.

7-vjeçari nga Kosova, Ilias Mahmuti, i cili në mënyrë baarbare u mb.yt me th.ikë nga një zvicerane në Bazel, u varross sot në Gjilan.

Në ceremoniinë e var.rimit morën pjesë numër i madh i familjarëve, miqëve dhe qytetarëve.

Vogëlushi nga Lipjani është vr.arë para dy ditësh nga një 75-vjeçare teksa po kthehej nga shkolla për në shtëpi. Këtë sulmm e kanë dënuaar krerët më të lartë të shtetit.

Ky lajm i hiidhur ka pikëlluaar gjithë Kosovën.

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka njoftuar se Ambasada e vendit tonë në Bernë dhe Konsullata në Cyrih, kanë ndërmarrë të gjitha veprimett dhe masat e nevojshme, në lidhje me rastin tragjiik të vrasjjes në Basel.
https://bit.ly/2TU0r3N

Befason: Baton Haxhiu me këtë deklaratë, Unë jam njeri ma i mençuUr qe ka pas ndonjëherë Kosova(Video)

Baton Haxhiu e mendon veten jashtë çdo suaze, përtej çdo kufiiri. Dhe kjo më së miri shihet në një deklaratë të tij, ku ëmblema e “TV Klan” Kosovës thotë se “unë jam koka më e ndritur shqiptare”.

Duke e konsideruar paksa të tepruar një deklarim të tillë, “Albanews” është përpjekur të kontaktojë protagoniistin e kësaj deklarate, dhe pas përpjekjeve e vështirësiive të shumta, z.Haxhiu ka pranuar të flasë në lidhje me të.Shtype re/klamën më poshtë shiko videon.

Shikojeni me çfarë deklarate vjen tani Naim Abazi për Mihrijën! (Video)

Naim Abazi ka reaguar me një shkrim ne një portal duke thëne se është i irrittuar nga rastet e punsimeve te cilat po kryhen nga partitë politike dhe për ketë ka edhe një kërkese interesante.

“Kam me punësua Mihrijen si drejtoresh ne nje Gjimnaz te Prishtinës, po e pres veç konfirmimin ama spo di a drejtoreshe e profesoreshe”

“E keni bën bërllokk ketë fare pune, nuk besoj qe është normale kjo.Shtype re/klamën mē poshtë shiko videon.

Flasin dëshmltarët që e dëgjuan 7-vjeçarin nga Kosova teksa kërkonnte ndiihmë….

Para këtij akti, disa banorë rrëffyen se kishin dëgjuar britmta të një fëmije, por nuk e kishin menduar se qfar po ndodhë.

“Shpesh këtu fëmijët dëgjohen duke luajtur dhe dëgjojmë zërat e tyre të lartë, pasi këtu është shkolla. Nuk e kemi menduar se është fjala për ndonjë rreziik”, thotë një banore.

Dëshmittarë okularë kanë thënë për gazetën “BasIer Zeitung” se fëmijën 7 vjeçar e kishin parë të shtrir pa sheja jette dhe pranë tij kishte shumë giak.Shtype re/klamën më poshtë shiko videon.

Detaje të reja për rastiin e 7-vjeҫarit, gruaja e moshuar bëri këtë veprim që do ju habis(Video)

Gruaja e dyshuaar , pas largimit nga vendi i ngjarjess, ka dërguar mesazhe telefonike (SMS) te disa persona dhe institucione, ku ka theksuar se e ka priivuar nga jetta djaloshin.

Ende nuk dihet motivi për privimiin nga jetta të djaloshit shqiptar në Bazel. Por, sipas Prokurorisë, ekzistojnë dyshiime mbi përgjegjshmërinë penalee të gruas që ka marrë mbi vete këtë rast shtype re/klamën dhe shiko videon më poshtē.