Gruaja Kosovare ne Gjermani e bën co pa copa tu e rra.hë vjehrrën 65 vjeçare, vetëm sepse ai i tha qite një fli, reagimi i djalit ishte i pab esueshëm. (Video)

Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur ne shtetin e Gjermanisë, ku një grua Kosovare është ndaluar pasi ka ushtruar dhu/në ndaj vjehrrës te saj e cila është 65 vjeçare. E marrë ne pyetje nga org anet kompetente ajo tregon se ajo i

gjithmonë i trokiste ne derë qe te zgjohet ne ora 9 te mëngjesit për ti bërë një fli te nx ehtë dhe aty erdhi deri te pë rplasja. Burri i gruas, ka kërkuar qe ajo te lirohet menjëherë pasi ai nuk ishte bash i “rehatshëm”.Kliko re/kl,amën shiko vide,on më poshtë.

Kësaj vajze nuk i lejohet të kry ejë marrë.dhënie, a.rsyeja do t’ju lërë pa f.jalë

Amanda Gryce vuan nga një çrregulllim i rrallë, i cili i shkakton 50 org.azma në ditë.Pasi ta lexoni këtë, kurrë nuk do e mbani pre.zervativin në kuletë.Ajo nuk

mundet ta kontrolloj këtë gjendje dhe mund t’i ndodh kur është e ulur në makinë, në kafe në dush apo edhe duke ecur në rrugë.Nuk është e këndshme, është një tor.turë. Kam vua.jtur shumë derisa ia kam treguar familjes dhe miqve të mi”,- thotë Amanda kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

E Tm.Errs.Hme: Kthehet Në Shtëpi Dhe Pi Ujë Me Akull, E Gjitha Ndodhi Para Syve Të Gruasë Së Tij. Hu.Mb Je.Tën 27 Vjeçari

E tmer rshme: Kthehet në shtëpi dhe pi ujë me akull, e gjitha ndodhi para syve të gruasë së tij. Humb/jetën 27 vjeçari :O .. Gjithçka ndodhi pasi ai piu një gotë ujë. Ka humbur/jetën në moshën 27-vjeçare, pasi pësoi a.rr.est k.a.rdiak një futbollist amator humbi tr.agjikisht jetën. Shkak u bë një gotë me ujë të ftohtë që i riu piu pas ndeshjes. Sipas

asaj që shkruan e përditshmja Mirror, Ludwin Florez Nole nga Piura e Perusë, sapo kishte mbaruar një ndeshje futbolli kur nisi të ndihej keq dhe shkoi në shtëpi.Bashkëshortja e tij tha se 27-vjeçari kishte pirë një gotë me ujë të akullt dhe vetëm pak kohë më pas kishte nisur të kishte kliko re/klam shiko vide

Jam më ipasuri ne Evropë, Ky është emri i vërtet i Vali Corleone , zbulohet prejardhja pasuris.

Vali Corleone eshte nje figur shum publike per popullin shqiptar , kete publicitet e fitoi fal pasuris se tij.Jeta e tij luksoze dhe deklaratat e ndryshme që thoshte në emisione e bënë

Valin që të kthehej në një personazh që u komentua gjatë në media.Por pas gjith ksaj Gazeta Fol na ben te ditur se e gjith pasuria e Vali Corleone vjen nga familja e tij shum e pasur , pasi vet Vali nuk ka ndonje biznis apo burim tjeter parash kliko re/klamen me poshte dhe shiko pamjet se cfare thote…

A ju kujtohet Valentina nusja nga Prizreni e cila mori zemrat e të gjithë nesh, ajo bëri tani këtë veprim

Ajo është tashmë ndër nuset më të njohura për publikun tonë.

Quhet Valentina Elshani dhe është dizenjatore e modës, gjithashtu punon edhe si mësimdhënëse.

Valentina është dizajnere e diplomuar, vajzë e zonja, që ia ka dalë suksesshëm në profesion, por edhe në jetën private

Valentina u aktualizua pas lidhjes, fejesës e martesës me një djalë të quajtur Mahmut Tarashaj, i cili nga një aksident mbeti me aftësi të kufi zuara, shkruan “Kosovarja”.Kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

“Go.diti mamin tim, e ka.pi për fyti”, zbardhet historia e she.rrit të dy këngëtareve të njohura shqiptare

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka treguar për herë të parë rreth zën kës së saj me këngëtaren Leonora Jakupi. Për ngjarjen e cila kishte ndodhur në vitin 2003,

ishte shkruar shumë në gazetat e kohës dhe se ishte ngjarja më e përfolur e showbizit.Ajo tha se për herë të parë filloi kur Leonora Jakupi duke ecur e god iti nënën e saj e pastaj nga aty filloi zënka kliko re/kl,am dhe shiko vide,on më poshtë.

Sot i ÇM.END të gjithë,ja si dukej Kejvina para se të ishte e famashme (Video)

Modelja Kejvina Kthella është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara nëpër media dhe është po ashtu shumë aktive në rrjete sociale ku poston vazhdimisht,

duke u dukur çdo ditë e më tërh eqëse.Nëse e krahasojmë me fotot e bëra në ditët e sotme, kuptojmë që është po e njëjta Kejvinë, veçse tani nuk është më një fëmijë kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtëm

Ak.sidentohet këngëtari Bruno dhe muzikanti Mir Vathi,ja gjendja e tyre.. (Video)

Dy ditë më parë, teksa ishin duke udhëtuar drejt Korçës për një koncert, në afërsi të Maliqit, këngëtari Bruno dhe muzikanti Mir Vathi kanë pësuar një

ak.sident automobilistik.Vetura e tyre ka dev ijuar nga rruga, duke rënë pë.rmbys nga lartësia ku ndodhej.Burime për “News31.al” kanë siguruar disa foto nga vend-ngjarja, ku shfaqet makina e dëm.tuar dhe skena e ak.sidentit kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

8 pika për të identi.fikuar nëse një grua është vi.rgjer (Video)

Ndoshta gratë me të cilat ke qenë me ju kanë gën.jyer për të mos dë.mtuar egon tuaj. Por ka qëndrime që trad.htojnë përvojën tuaj në artin e dashurisë dhe

është koha që ju të mësoni t’i njihni këto shenja, sepse kur gjithçka është e qartë midis të dyve, ka vetëm një gjë për të bërë: të gëzojnë të mëdha. Analizoni këtë listë, mendoni për vajzën tuaj dhe e vërteta do të jetë e qartë.Kliko re/kl,am shiko vide,on.

A ju kujtohet ky momenti kur Aida Doçi i bie ‘shup.lakë’ Burdushit në emision? (Video)

Edhe pse e re në skenën muzikore, këngëtarja Aida Doçi, po pëlqehet shumë nga publiku kosovar.

Ajo thuajse është e ftuara e përhershme e emisionit më të shikuar të zhanrit show n’Kosovë/Show, transmeton Gazeta NewBorn.

Por një momente jo i mirë ka qenë për Burdushin.

Derisa ai ishte i ftuar në emision, Aida për pak minuta kishte filluar me muzikë dhe këndoi këngën ”All.ahut rob sun ju bana”, këngë dhe melodi kjo, që ishte ‘DISS’ për Burdushin, shkruan GazetaNewBorn.Kliko re/klam shiko videon