Nora ‘hedh’ pas krave nd.arjen nga Roberti, shfaqet duke darkuar me politikanin e njohur

Që pas dhënies së lajmit se Nora Istrefi dhe Robert Berisha nuk ishin më bashkë, ata të dy kanë qenë kryefjala e mediave rozë.Kujtojmë këtu se ishte Roberti, ai i cili me anë të një postimi në rrjetet

sociale tregoi se lidhja e tij me Norën kishte marrë fund.
Së fundmi këngëtarja e njohur është shfaqur duke darkuar me një politikan të njohur. Ajo ka postuar një foto të politikanit, Besnik Tahiri në ‘Instastoryn’ e saj,kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.