Enca na sqaron më në fund ‘live’ mos.marrëveshjet me Noizyn,Ai filloi te me va.rdiset dhe…

Këngëtarja Enca Haxhia në një intervistë për ‘NIN’ka folur për të parën herë rreth mosm.arrëveshjeve që ka pasur me reperin Noizy, me të cilin dikur ka

bashkëpunuar dhe e ka konsideruar mik, shkruan ‘lajmi.net’.Enca në emisionin në fjalë la të kuptohet se nuk ka i.nate me Noizyn ani pse i kanë pris.hur raportet.Kliko re/kl,amën shiko vide,on.