Edhe Kejvina del pa sy.tj.ena! Ç’po ndodh me këto vajza?

Kejvina Kthella, apo ndryshe siç njihet në publik, velina e Ermal Mamaqit, ka arrit që brenda një kohe shumë të shkurtër të mbledh shumë ndjekës në ‘Instagram’.E krejt këta fansa ajo që i ka, i ka fal pamjes së saj të bukur.

Por, e vecanta e fotës është se edhe bukuroshja Kthella si shumë bukuroshe të tjera, ka dal pa sy.tje.na.Kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on mê poshtë.