Dafina e bën edhe këtë: I lejon fansat t’ia prekin të pa smet

Këngëtarja Dafina Zeqiri, njihet si një nga më të guximshmet në estradë, ku shpesh eksperimenton edhe me pamjen e saj.

Ajo këto ditë ka bef asuar të gjithë kur është shfaqur me look-un e ri, ku kishte hequr flokët.

Dafina e guximshme po del të jetë edhe në skenë, ajo në një koncert të mbajtur këto ditë, shihet duke ja kthyer të pasm et publikut, të cilët i ka lejuar ta prekin kliko re/kl,am më poshte dhe shiko pamjet se si ia ktheu te pa smet dafina zeqiri dhe si ata ia prekniin.

“Besa” rrëfe n tme rrin e punës në lokalet e masazhit në Prishtinë

Punëtoret në qendrat e masazheve në Kosovë, përveç punës së tyre për të bërë masazh, po përfundojnë duke kry er punë shtesë.Këtë e ka rrëfy er Besa, (nuk

është emri i saj i vërtetë për shkak të ruajtjes së privatësisë) se si e kishte filluar punën në njërën nga qendrat e masazhit në Prishtinë.Aty kishte punuar më pak se 3 muaj kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

U martova me nje tjeter pas 3 muaje qe nde*rroj jet burri im, femijet i kam len tani po e shoh ne enderr ish burrin duke me then se…

U martova me nje tjeter pas 3 muaje qe nderroj j.et burri im,Femijet i kam len tani po e shoh ne enderr ish burrin duke me then se…-Prsh faqe a kisha mujt me

jau shenu ngj arjen tem e me postu flm shum.Du me ja nis me kallzu qysh e kom pas jeten e me shkru tash qysh e kom edhe pse nasht shumica skan me mujt mem kuptu se as veten tybe kaniher sun e kuptoj kliko re/kl,am dhe shiko vide,on.

Copë za e hekurit gjindet në suxhuk, u ble në një market në Podujevë

Një blerës kosovar është habitur kur në suxhukun që kishte blerë ka hasur në një cop ëz hekuri.

Blerësi ka thënë për’Indeksonine’ se produktin vendor e kishte blerë në një market në Podujevë.

Copë za që është një lloj buloni është vërejtur pasi që kishte prerë në mes suxhukun të cilin e kishte blerë për familje kliko re/kl,am dhe shiko vide,on

Të pas met me tan ga të Beatrix Ramosaj nuk i keni parë kurrë kaq afër (VIDEO)

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar.

Ajo është shumë aktive në llogaritë e saj sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.E së fundmi nëse i hedhim një sy llog arive personale të Beatrix Ramosaj kliki re/kl,amën dhe shiko vide,on.

Plas rrjeti: Cfare ndodhi Belinda flliq Ermalin dhe Getin live në emision (VIDEO)

Reperi i njohur Getoar Selimi, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Xing me Ermalin’, Getoar Selimi ka zbuluar shumë detaje që

askush nuk i dinte më herët për të. Në një moment moderatori Ermal Mamaqi tha fjalët më të mira për bashkëshorten e tij Marinën dhe përmendi faktin që shumë shqiptare martohen me kosovarë. Dhe shikoeni se ne ate moment cfare ben Belinda, duke kliko nrek,lamm shikoeni videon:

Pas pushimeve luksoze, Blendi Fevziu i kthehet punës! Prezanton zyrën e tij në Klan ku nuk mungon asgje dhe çdo gje super e detajuar(FOTO)

Gazetari Blendi Fevziu e shijoi plotësisht sezonin e pushimeve, me udhëtime pafund, në vende të largëta por edhe të shtrenjta.Nga Machu Pichu në Peru( Amerikën Latine), Blendi Fevziu pushoi edhe disa ditë në Mykonos. Por,

pas Mykonos-it vinte surpriza e radhës, Bahamas.Moderatori dhe gazetari ndau foto nga destinacionet e mrekullueshme që zgjodhi të vizitojë këtë vit. Por, pas pushimeve të gjata erdhi koha për rikthimin në punë kliki re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

Ja kush jane 7 meshkujt e famshem shqiptar qe e paten ne shtrat/Tunen (Video)

Kengëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, më shumë se për muzikën është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për

disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar aty nuk mungojn ftyra të famshme siq e dim Cozman por të tjeret mësoni. Neve kemipërgatitur një storie për historinë e lidhjeve të dësh tuara të Tunës kliko re/klam dhe shiko videon.

Gruaja Kosovare ne Gjermani e bën co pa copa tu e rra.hë vjehrrën 65 vjeçare, vetëm sepse ai i tha qite një fli, reagimi i djalit ishte i pab esueshëm. (Video)

Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur ne shtetin e Gjermanisë, ku një grua Kosovare është ndaluar pasi ka ushtruar dhu/në ndaj vjehrrës te saj e cila është 65 vjeçare. E marrë ne pyetje nga org anet kompetente ajo tregon se ajo i

gjithmonë i trokiste ne derë qe te zgjohet ne ora 9 te mëngjesit për ti bërë një fli te nx ehtë dhe aty erdhi deri te pë rplasja. Burri i gruas, ka kërkuar qe ajo te lirohet menjëherë pasi ai nuk ishte bash i “rehatshëm”.Kliko re/kl,amën shiko vide,on më poshtë.

Kësaj vajze nuk i lejohet të kry ejë marrë.dhënie, a.rsyeja do t’ju lërë pa f.jalë

Amanda Gryce vuan nga një çrregulllim i rrallë, i cili i shkakton 50 org.azma në ditë.Pasi ta lexoni këtë, kurrë nuk do e mbani pre.zervativin në kuletë.Ajo nuk

mundet ta kontrolloj këtë gjendje dhe mund t’i ndodh kur është e ulur në makinë, në kafe në dush apo edhe duke ecur në rrugë.Nuk është e këndshme, është një tor.turë. Kam vua.jtur shumë derisa ia kam treguar familjes dhe miqve të mi”,- thotë Amanda kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.