“Taramelja” nis shkollën në Tiranë, Alketa i bën dedikimin e veçantë (Video)

Ditën e sotme të gjithë fëmijët nisën vitin e ri shkollor.Rrjetet sociale u mbushën plot urime nga më të ndryshme, ku përveç njerëzve të thjeshtë, vëmendje morën edhe personazhet e njohur.Alketa

Vejsiu ka zgjedhur t’i uroj fëmijët me një foto ku shfaqet me Xheisonin e ‘Piter Pan’. Ajo njofton se vogëlushi është shpërngulur në kryeqytet me familjen e tij dhe kjo fal ndihmës së publikut kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

Pamje shok uese, vëllai i fut pist oletën në gojë foshnjes dhe më pas qël lon (Video)

Video shok uese janë publikuar së fundmi nga Daily Mail, ku shfaqet një arab saudit duke filmuar veten duke qël luar me ar më me një foshnjë në dorë.Videoja

tron ditëse është filmuar në Riad, ku personi arre stohet më pas nga pol icia dhe është iden tifikuar si vëllai i fëmijës.Burri tjetër i thotë që ta bëjë fëmijën të nuhasë pluhurin e ar mës dhe ai vendos pist oletën brenda gojës së foshnjës kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on më poshtë.

U larguan pak orë nga shtëpia, kur kthehen gjithçka ishte ka tastrofë

Orina Huta dhe Tyrjan Hysko janë nder çiftet e dashura të ekranit. Ata janë aktivë ne rrjetet sociale dhe së fundmi ka qenë Turi ai që ka treguar se Rubi, qeni I tyre u ka dhënë një mësim të

mirë.Ata ishin larguar nga shtëpia për pak dhe e kishin lënë qenin vetëm në shtëpi. Kur u kthyen shtëpia e tyre ishte e gjitha një katastrofë e mbuluar me letra të co.pëtuara.Kliko re/klamën dhe shiko videon më poshtë.

Ia nis edhe Anita, ja çka ka veshur në palestër moderatorja kosovare

Moderatorja kosovare, Anita Haradinaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo në ‘Instastory’ ka he dhur një fotografi, ku ka zbuluar se ka marrë një vendim në të mirë të pamjes dhe

shëndetit të saj.Fjala është për palestrën, të cilën Anita po e viziton shpesh gjatë javës.Moderatorja në këtë imazh shihet e veshur deri në fyt dhe me flokë të përmbledhura dukej se është gati për ushtrimet.Kliko re/kl,amën dhe shiko videon më poshtë.

Mihrija na prezanton me nënën e saj do të h abiteni sa e bukur është (Video)

Mihrije Braha është një nga këngëtaret që më së shumti i shfrytëzon rrjetet sociale, për të promovuar veten apo postuar momente nga jeta e saj.Së fundi u përfol për fotot e saj të postuara në

‘Instagram’ nga pushimet e kësaj vere, e që ishin tejet pro vokative.Mihrija në disa foto të saj ka prezantuar nënën e saj duke ia shprehur dashurinë që ka për atë kliko re/kl,am dhe shiko vide,on.

Enca rimerr sërish vëmendjen me foto në b.ikini

Enca ka rimarrur vëmendjen sërish.
Ajo u shfaq nga pishina duke u larë e duke notuar.Enca Haxhia është një këngëtare mjaft e përfolur nëpër mediat rozë, qoftë falë muzikës që bën, por edhe për paraqitjet e saj publike.

Ajo është një nga këngëtaret që nuk e ka problem të eks.pozojë hapur format e saj trupore.Kliko re/kl,am shiko vide,on.

Reagimi i Haradinajt kur e mori lajmin e dhi.mbshëm

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka ndarë dhimbjen për ndarjen nga jeta të Sadik Batushës, babait të dy dëshmorëve.

“Ramizi e Asllani ishin bashkëlu.ftëtarë të mi, të cilët baci Sadik, i rriti dhe edukoi në frymën e atdhetarizmit”, ka thënë Haradinaj.

Ky është postimi i plotë i tij:

“I pik.ëlluar me lajmin e ndarjes nga jeta të Sadik Batushës, babë i katër lu.ftëtarëve të UÇK-së, dy prej të cilëve ranë dë.shmorë për të drejtën tonë për liri. Ramizi e Asllani ishin bashkël.uftëtarë të mi, të cilët baci Sadik, i rriti dhe edukoi në frymën e atdhetarizmit.Kliko re/klam shiko videon

Reagimi i Haradinajt kur e mori lajmin e dhi.mbshëm

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka ndarë dhimbjen për ndarjen nga jeta të Sadik Batushës, babait të dy dëshmorëve.

“Ramizi e Asllani ishin bashkëlu.ftëtarë të mi, të cilët baci Sadik, i rriti dhe edukoi në frymën e atdhetarizmit”, ka thënë Haradinaj.

Ky është postimi i plotë i tij:

“I pik.ëlluar me lajmin e ndarjes nga jeta të Sadik Batushës, babë i katër lu.ftëtarëve të UÇK-së, dy prej të cilëve ranë dë.shmorë për të drejtën tonë për liri. Ramizi e Asllani ishin bashkël.uftëtarë të mi, të cilët baci Sadik, i rriti dhe edukoi në frymën e atdhetarizmit.Kliko re/klam shikl videon

Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

Modelja kosovare, që jeton dhe vepron në SHBA ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër se.ksi.

Ajo është në pushime, madje bashkë me këngëtaren Tayna, kurse sot ka ardhur me disa foto që i ka realizuar në pishinë.

Nuk është një gjë e re që  Vildanja paraqitet në Instagram kaq e nxehtë.

Bukuroshja ditë më parë kishte realizuar edhe një fotosesion me rroba të brendshme ku vazhdonte të paraqiste asetet e saj tepër seksi. /GazetaExpress/

Të dashurës iu kthye bashkëshorti para kohe, detyrohet t’ia mbathë nga dritarja me të mbathura

Një burrë është rrë.zuar nga një ndërtesë e lartë pasi u përpoq të largohej pa u zbuluar nga shtëpia e të dashurës së tij që ishte e martuar.

Në një video, që thuhet të jetë filmuar më 10 shtator në qytetin Maoming në Kinë, duket një burrë i cili është i veshur vetëm me një bluze dhe të mbathura ndërsa përpiqet të zbresë një ndërtesë të lartë pa asnjë mjet s,igurie.

Sipas ‘thashethemeve’ që qarkullojnë në rrjet, burri në video është kapur ‘mat’ nga familja e të dashurës së tij të martuar pasi u kthyen në shtëpi në mënyrë të papritur.Kliko re/kl,amën shiko vide,on më poshtë.